یکی دیگر از ماشین آلات مهم در تولید انواع مواد غذایی مانند شیر و لبنیات و غیره مخازن پروسس یا  مخزن سه جداره استیل می باشد. مخازن پروسس یا مخزن چند جداره با توجه به ماهیت کاربرد آن که برای گرم کردن محصول و یا خنک کردن محصول فرآیندی مورد استفاده قرار می گیرد دارای قیمت بیشتری  نسبت به مخازن تک جداره یا مخازن دو جداره دارد.

در مخازن پروسس یا  مخازن سه جداره معمولا از بخار جهت گرمایش استفاده می کنند و همچنین آب چیلر و یا آب کولینگ تاور جهت خنک کاری محصول  مورد استفاده قرار می گیرد و مخازن پروسس یا مخازن سه جداره دارای همزنی متناسب با حجم و ویسکوزیته محصول  در دمای کار مورد نظر می باشد یعنی هرچه محصول ویسکوزیته بیشتر و حجم بیشتر و سطح تماس برخورد محصول با همزن بیشتر باشد مخزن دارای همزن با توان بیشتر می باشد.

در مخازن پروسس از جداره دوم که اصطلاحا شانه تخم مرغی نامیده می شود استفاده می شود که جهت افزایش عمر مخازن پیشنهاد می گردد ورق جداره اصلی مخازن که با محصول در تماس می باشد حداقل 3 میلی متر و ضخامت شانه تخم مرغی 1.5 میلی متر باشد.

شرکت مخازن ماشین وزین با توجه به محصول یا مواد مورد مصرف در داخل مخازن توانایی طراحی و ساخت انواع مخازن سه جداره در ظرفیت های مختلف را دارا می باشد.

معمولا مخازن سه جداره دارای عدسی مخروطی می باشد که این مخازن بصورت اتمسفریک می باشد. اما با توجه به نیاز مشتری امکان  ساخت مخازن تحت فشار چند جداره یا پروسس می باشد.