مخازن ذخیره‌سازی استیل

در ساخت مخزن ذخیره‌ از ورقه‌های فولادی ضد زنگ استفاده می‌شود. استحکام و طول عمر بالا به همراه بهداشتی بودن، این مخازن را جزو پرکاربردترین اقسام مخازن ذخیره به شمار می‌آورد.  انواع مواد پودری از قبیل: آرد، سیمان و مایعاتی مانند: آب، شیر، روغن، اسیدها و… درون این مخازن قابل نگهداری هستند. مخازن استیل بر حسب صنعت مورد استفاده می‌توانند تک جداره و یا چند جداره باشند.

مخزن ذخیره سقف ثابت

مواد شیمیایی خطرناک مانند اسیدها و بازها، سیالاتی که از خود گازهای سمی آزاد می‌کنند و گازها و مواد آتش‌زا را باید درون مخازن در بسته نگهداری کرد که شامل مخازن سقف ثابت، مخازن سقف شناور، مخازن سرد، استوانه‌ای و کروی است.

شماره تماس مخازن ماشین وزین

برای نگهداری سیالاتی که دمای تبخیر بالا و حجمی بیش از ۱۵۰۰۰ متر مکعب دارند، از مخزن ذخیره‌سازی سقف ثابت استفاده می‌شود. شکل غالب این نوع منابع  استوانه‌ای با کف تخت و سقفی گنبدی یا مخروطی است و در ساخت آن‌ها توجه به نسبت ارتفاع به قطر مخزن از اهمیت بالایی برخوردار است؛ برای مثال، هر چه سرعت ته‌نشینی و فراریت ماده ذخیره شده درون مخزن بیشتر باشد، در طراحی مخزن ارتفاع بیشتر و قطر کمتر لحاظ می‌شود. از جمله مواردی که داخل این مخازن امکان نگهداری دارند، می‌توان به آب و ترکیبات سنگینی مانند: نفت کوره، گازوئیل، مازوت، کاستیک و آکریل آمید اشاره کرد.

ساخت مخازن ذخیره

شرکت مخازن ماشین وزین یکی از برترین تولید کنندگان مخازن ذخیره در ایران است. ساخت مخازن ذخیره در ابعاد مختلف و جنس‌های متنوع درخواستی است که میتوانید به شرکت مخازن ماشین وزین بدهید. قبل از هرگونه سفارشات شما میتوایند از مشاوره رایگان ما جهت ارائه بهترین پیشنهاد برای ساخت مخازن ذخیره و خرید مخزن ذخیره استفاده کنید و بتوانید بهترین تصمیم را برای خرید داشته باشید.

ساخت مخزن استیل

مخزن ذخیره آب

کاربرد مخزن ذخیره مایعات چیست؟ قطعا ذخیره مایعات در صنایع غذایی بسیار مهم است و باید در بهترین شرایط این اتفاق رخ دهد. شرکت مخازن ماشین وزین توانایی تولید انواع مخزن ذخیره آب در ابعاد بزرگ، کوچک و بهترین کیفیت ممکن را دارد و شما میتواند برای ساخت این مخازن از شرکت ما استفاده کنید.