ساخت و قیمت بگ فیلتر

معمولا غبارگیر کیسه ای یا بگ فیلتر از کیسه هایی بلند و به شکل استوانه تشکیل شده اند. با قاطعیت می توان بیان کرد این کیسه ها مهمترین بخش از غبارگیر کیسه ای می باشند.

معمولا انتخاب نوع کیسه ای که در درون غبارگیر کیسه ای استفاده می شود وابسته به نوع آلاینده و غلظت آن متفاوت می باشد.

سازنده بگ فیلتر

هنگامی که هوای آلوده و حاوی آلاینده وارد غبارگیر کیسه ای می شود، این هوا مجبور به عبور از فیلتر غبارگیر کیسه ای می باشد. معمولا سطح این غبارگیر ها تشکیل شده از مخروط های کوچکی می باشند. این مخروط ها اجازه ورود آلاینده ها را به بیرون را نمی دهد و شاید بتوان بیان کرد در قسمت غبارگیر کیسه ای مهم ترین وظیفه بر عهده مخروط های موجود در کیسه می باشد. رفته رفته و طی گذر زمان بر روی این فیلتر لایه ای از آلاینده ها تشکیل می شوند.

این موضوع تا جایی ادامه پیدا می کند که دیگر هوایی قادر به خروج از غبارگیر کیسه ای و سطح فیلتر ها نخواهد بود. در همین هنگام سیستم تمیز کننده کار خود را آغاز می کند، این سیستم به صورت آنلاین و یا آفلاین اقدام به آماده سازی فیلتر کیسه ای می نماید.

سازنده بگ فیلتر

شرکت مخازن ماشین وزین یکی از بهترین تولید کنندگان دستگاه‌های غبارگیر صنعتی یا بگ فیلتر است که میتوانید با توجه به نیاز خودتان سفارش ساخت این دستگاه را به ما ارائه کنید تا با اطلاعاتی کامل بتوانیم نیازسنجی برای مجموعه شما را انجام و دستگاه بگ فیلتر قدرتمندی برای شما بسازیم.

دستگاه بگ فیلتر ساخت شرکت مخازن ماشین وزین دارای مشخصات و ویژگی‌های فراوانی است و در هنگام ساخت رعایت تمامی مواد را انجام خواهیم داد. از این ویژگی ها…

مجهز به سیستم سایکون: از این سیستم به منظور انجام بهتر عملیات فیلتراسیون و جلوگیری از وارد شدن آسیب به فیلتر غبارگیر کیسه ای یا بگ فیلتر استفاده می شود.

مجهز به فیلتراسیون مناسب: معمولا فیلتر ها در دستگاه غبارگیر کیسه ای یا بگ فیلتر ها بر اساس نوع آلودگی و آلاینده ها مشخص می شوند. عواملی که بر اساس آن نوع فلتر مشخص می شود به شرح ذیل می باشد:

 • دما
 • محیط
 • نوع آلودگی
 • مقدار آلایندگی و غیره.

امکان مکش مناسب: مکش در این سیستم به این دلیل مهم است که باید گرد و غبار را به خوبی از محیط اطراف جمع کند و آن را به مخزن انتقال دهد.

تمامی مواردی را که در بالا ذکر کردیم در امر سازندگی این نوع از فیلتر ها بسیار مهم می باشد. در نتیجه در هنگام خرید غبارگیر کیسه ای یا بگ فیلتر ها به این مورد توجه داشته باشید و خرید خود را از مجموعه ای شناخته شده انجام دهید.

خرید بگ فیلتر

شما برای خرید بگ فیلتر و سفارش ساخت بگ فیلتر میتوانید با ما در ارتباط باشید. شرکت مخازن ماشین وزین با سال‌ها سابقه در زمینه تولید دستگاه‌های صنعتی توانایی ساخت هر گونه دستگاه بگ فیلتر را دارد و میتوانید برای خرید بگ فیلتر از طریق شرکت ما اقدام نمایید.

قیمت بگ فیلتر

محاسبه قیمت بگ فیلتر عملیاتی است که باید نسبت به نیاز شما ارائه شود. از این رو بهتر است اگر شما عزیزان نیازی به دستگاه بگ فیلتر دارید و به دنبال دریافت قیمت بگ فیلتر هستید با کارشناسان ما تماس گرفته و با ارائه مشخصات و نیاز خود قیمت دریافت کنید تا قیمت دریافتی به صورت دقیق خدمت شما عزیزان ارائه شود.

بگ فیلتر صنعتی

در انواع صنایع از قبیل کارخانه‌جات گچ، سیمان، آسفالت و… یکی از دستگاه‌هایی که کاربرد بالایی دارد دستگاه بگ فیلتر صنعتی است که شرکت مخازن ماشین وزین توانایی تولید تمامی دستگاه‌های بگ فیلتر صنعتی را دارا میباشد و شما میتوانید برای ساخت این دستگاه با شرکت ما در ارتباط باشید.

همچنین دستگاه غبارگیر صنعتی در سایز بزرگ ارائه شده توسط شرکت مخازن ماشین وزین دارای قیمت بسیار مناسب تر و رقابتی نسبت به رقبای سازنده را دارا میباشد.

بگ فیلتر کارخانه سیمان، نیز یکی دیگر از نیازهای کارخانه‌جات سیمان به بگ فیلتر صنعتی به شمار میرود. کارخانه سیمان دارای ذرات ریز و آلوده در هوا است که با استفاده از غبارگیر صنعتی مخصوص میتوانید به راحتی فیلتراسیون هوا را انجام دهید و جلوی ذرات معلق در هوا را بگیرید. همچنین در دیگر کارخانه‌جات میتوان به کارخانه آسفالت اشاره کرد که این کارخانه‌جات نیز دارای ذرات زیادی در هوا هستند و پیشنهاد میکنیم تا حتما از بگ فیلتر کارخانه آسفالت برای این کارخانه‌ها استفاده نمایید تا بتوانید به راحتی با فیلترکردن هوا و بهبود شرایط برای کارکنان محیطی بهتر را برای تولید آسفالت فراهم آورید.

روش‌های فیلتراسیون

معمولا  فیلتراسیون به روش های مختلفی انجام می شود در ادامه در خصوص این روش ها اطلاعاتی را بیان خواهیم کرد.

غبارگیر-صنعتی

روش لرزاننده مکانیکی: در این روش کیسه استوانه ای حاوی فیلتر به یک صفحه متحرک متصل می شود. این صفحه به وسیله یک موتور حرکت می کند و لرزانده می شود. به واسطه این لرزش غبار های موجود بر روی فیلتر خارج می شود و فیلتر عاری از هرگونه آلودگی می گردد.

روش هوای معکوس: در این روش کیسه های استوانه ای به یک صفحه فلزی متصل می شوند. طرف دیگر این کیسه ها به صورت معلق آویزان می ماند. هوای آلوده در این روش از طرف دیگر کیسه که آویزان است خارج می شود.

روش پالس جت: در این روش هر کیسه استوانه ای به وسیله یک قفسه فلزی محصور می شود. معمولا هوای آلوده از قسمت پایین غبارگیر کیسه ای یا بگ فیلتر وارد می شود و هوای تمیز از قسمت بالایی خارج می شود. در این روش به وسیله استفاده از هوای فشرده کیسه ها تمیز خواهند شد.

شماره تماس مخازن ماشین وزین

اجزای تشکیل دهنده بگ فیلتر ها به شرح ذیل می باشند:

 • قفس های نگهدارنده در هنگام استفاده از فیلتر های کیسه ای.
 • محفظه و پوسته غبارگیر کیسه ای.
 • سیستمی جهت تخلیه گرد و غبار.
 • هاپر.
 • سیستمی جهت پاکسازی فیلتر های آلوده.
 • استفاده از فن و کمپرسور هوا.

تعویض غبارگیر کیسه ای یا بگ فیلتر

در سه حالت شما مجاز به تعویض غبارگیر کیسه ای هستید. در ادامه به این سه حالت اشاره خواهیم کرد:

 • خرابی کیسه غبارگیر کیسه ای یا بگ فیلتر: واضح ترین علامتی که نشان از خرابی غبارگیر کیسه ای دارد عدم رعایت درست فیلتراسیون در زمان کار می باشد. در صورت روبرو شدن با چنین مشکلی مجاز به تعویض غبارگیر کیسه ای هستید.
 • انسداد در فیلتر های بگ فیلتر: این دلیل جزو عمده علت هایی است که به واسطه آن می توان اقدام به تعویض غبارگیر کیسه ای نمود. چرا که در این وضعیت فیلتر غبارگیر کیسه ای به حدی آلوده شده است که با هیچ یک از روش هایی که در بالا ذکر کردیم امکان تمیز کردن آن وجود نخواهد داشت. در این هنگام می توان اقدام به تعویض غبارگیر کیسه ای نمود.
 • استفاده از کیسه نامناسب در غبارگیر کیسه ای یا بگ فیلتر:انتخاب یک کیسه تنها با توجه به قیمت پایین آن امری است اشتباه. فیلر خریداری شده ممکن است مناسب برای دما و میزان آلایندگی نباشد. در این صورت امکان تعویض غبارگیر کیسه ای وجود خواهد داشت.

مشخصات فنی بگ فیلتر

اکسیداسیونقلیاحلالاسید آلیاسید معدنیساییدگیلرزشحرارت مرطوبحرارت خشکنام
خوبمتوسطعالیخوبمتوسطخوبخوبمتوسطعالیپلی مید
خوبخوبعالیعالیخوبخوبخوبعالیعالیپلی آمید
متوسطمتوسطعالیخوبضعیفمتوسطخوبخوبخوبکتان
خوبمتوسطعالیخوبخوبخوبعالیمتوسطخوبپلی استر
عالیمتوسطعالیعالیعالیضعیفضعیفعالیعالیگلاس
عالیخوبخوبخوبخوبضعیفضعیفعالیعالیفایبر گلاس
عالیعالیعالیعالیعالیمتوسطخوبعالیعالیتفلون

مشخصات فنی بگ فیلتر های موجود در بازار در بالا شرح داده شد. در این جدول می توانید به راحتی میان بگ فیلتر های مختلف با جنس های متفاوت مقایسه داشته باشید و در نهایت بهترین نوع بگ فیلتر را انتخاب نمایید.

بگ فیلتر

بگ فیلتر کارخانه گچ

همانطور که در بالاتر اشاره کردیم در هنگام خرید غبارگیر کیسه ای باید از کیفیت محصول خریداری شده اطمینان داشته باشید. پیشنهاد ما به شما خرید بگ فیلتر کارخانه گچ می باشد. چرا که یک مجموعه علاوه بر قابل اعتماد بودن باید متخصص نیز باشد. در این مجموعه جمعی از افراد خبره و متخصص اقدام به ساخت غبارگیر کیسه ای یا بگ فیلتر کرده اند. در نتیجه با خیالی آسوده خرید خود را انجام دهید.