میکسر هموژنایزر تحت خلا آزمایشگاهی

میکسر هموژنایزر تحت خلا آزمایشگاهی که به نام‌هایی همچون راکتور آزمایشگاهی تحت خلا، راکتور استیل آزمایشگاهی و.. نیز شناخته می‌شود، دستگاه کاملی است که به منظور انجام انواع آزمایشات تحقیقاتی در حوزه شرکت‌های تولید دارو، مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی، مواد شیمیایی و پلیمری کاربرد دارد.

از این دستگاه برای تولید انواع محصولاتی که نیازمند خلا همراه با اختلاط قوی و هم‌چنین سیستم کنترل دمای دقیق می‌باشد، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

میکسر هموژنایزر تحت خلا آزمایشگاهی تولید شده در شرکت مخازن ماشین وزین، دستگاهی مناسب برای انجام انواع تحقیقات و آزمایشات تحقیقاتی در دانشگاه‌ها، مراکز تحقیقاتی، واحدهای تحقیق و توسعه در شرکت‌ها و.. می‌باشد که به طور همزمان امکان ایجاد خلا، سرمایش و گرمایش و اختلاط قوی در حین فرآیند تولید را فراهم می‌نماید. از جمله مزایای این دستگاه این است که هر یک از این پارامترها را به طور دقیق، کنترل و نمایش می‌دهد در نتیجه برای هر نوع تحقیقی بهترین بستر است و ضریب اطمینان بالایی دارد.

میکسر هموژنایزر تحت خلا آزمایشگاهی

میکسر هموژنایزر تحت خلا آزمایشگاهی، از جمله تجهیزات صنعتی است که در ابعاد و ظرفیت‌های مختلف ساخته می‌شود. به منظور استفاده از این دستگاه، باید از فضای کافی از قبیل ارتفاع و محیط مناسب بهره‌مند بود.

به دلیل استفاده از سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی، نیازمند تامین این منابع برای فرآیند هموژنیزه و میکس می‌باشد. عمدتا از دیگ‌های بخار جهت تزریق بخار داغ به جداره‌های مخزن دستگاه استفاده می‌شود.

دستگاه میکسر هموژنایزر، تجهیز برقی است و بسته به نوع ظرفیت از برق تکفاز و یا سه فاز استفاده می‌شود. به دلیل اینکه عملکرد دستگاه هموژنایزر، تحت خلا صورت می‌گیرد، بنابراین از پمپ تولید خلا استفاده می‌گردد.

ویژگی‌های میکسر تحت خلا مخازن ماشین وزین

ویژگی های میکسر تحت خلا آزمایشگاهی- مخازن ماشین وزین
 1. مجهز به میکسر هموژنایزر با دور بالا
 2. امکان کنترل دمای دقیق محصول
 3. امکان کار با مواد اسیدی
 4. هموژنایزر دارای قابلیت تنظیم دور
 5. نمایشگر دیجیتالی
 6. پمپ خلا و کنترل اتوماتیک
 7. سیستم باز و بسته شدن درب به صورت آسانسوری
 8. مجهز به سیستم هوشمند برای توقف دستگاه هنگام افت فشار
 9. مجهز به پمپ خلا پرتوان برای شرایط خلا

میکسر هموژنایزر تحت خلا در چه صنایعی کاربرد دارد؟

میکسر هموزنایزر تحت خلا آزمایشگاهی، در انواع صنایع، کاربردهای مختلفی دارد. از جمله صنایعی که این دستگاه مورد استفاده قرار می‌گیرد عبارت است از:

 • صنایع بهداشتی
 • صنایع دارویی
 • صنایع غذایی

قیمت میکسر هموژنایزر تحت خلا آزمایشگاهی

قیمت میکسر تحت خلا آزمایشگاهی به پارامترهای خاصی بستگی دارد از قبیل:

 • حجم مخزن
 • جنس مواد استفاده شده
 • نوع امکانات و تجهیزات استفاده شده در دستگاه

برای دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر، می‌توانید با کارشناسان شرکت مخازن ماشین وزین در ارتباط باشید.

اجزاء دستگاه میکسر هموژنایزر

اجزا میکسر هموژنایزر تحت خلا آزمایشگاهی- مخازن ماشین وزین

دستگاه میکسر هموژنایزر تحت خلا آزمایشگاهی از بخش‌های مختلفی تشکیل شده است:

مخزن دستگاه

اساسی‌ترین بخش برای ترکیب انواع مواد اومولسیون، مخزن دستگاه نام دارد. جنس مخزن از نوع استیل ۳۰۴ است که به لحاظ اصول بهداشتی از استحکام، دوام و کیفیت بالا برخوردار می‌باشد. مخزن دستگاه، حالت سه جداره دارد که برای حفظ دما و عدم اتلاف انرژی، دارای شرایط بسیار مناسبی است. مخزن دستگاه از قابلیت چرخش برخوردار است که امکان تخلیه محتویات به طور کامل را فراهم می‌نماید.

همزن دستگاه

همزن دستگاه دارای اسکراپر می‌باشد که به صورت راست گرد و چپ گرد عمل می‌کنند. نوع جنس همزن و تمامی متعلقات آن اعم از درب و اسکراپر از نوع بهترین استیل است. همزن به صورت پره‌ای است و تعداد پره‌های مخزن متناسب با ظرفیت و حجم مخزن می‌باشد.

الکتروموتور

الکتروموتور، برای به حرکت درآوردن همزن و اسکراپر طراحی شده است. قدرت و توان الکتروموتور، براساس ظرفیت مخزن است. در صورت سفارش مشتری، امکان تنظیم سرعت الکتروموتور وجود دارد.

سیستم پایین آورنده همزن

این سیستم برای قرار دادن درب مخزن بر روی میکسر طراحی شده است و عملکرد دستگاه به وسیله یک جک صورت می‌گیرد. درب از طریق جک مخزن در جای خود قرار می‌گیرد و عملیات هموژناسیون و میکسر انجام می‌گیرد.

دسته چرخاننده مخزن

سیستم هموژنایزر تحت خلا، این قابلیت را دارد که می‌تواند توسط دسته‌ای که در کنار آن قرار دارد، چرخش انجام گیرد وبدین نحو، مخزن به طور کامل به سمت پایین چرخانده می‌شود.  

تابلو فرمان

بخش نظارت و کنترل دستگاه، تابلو فرمان است که کلیه عملیات از طریق این تابلو فرمان، ارائه می‌گردد. بر روی تابلو فرمان، کلیدها، نمایشگرها و کلیدهای اضطراری وجود دارد که کلیه پارامترهای فرآیند هموژنایزر تحت خلا را نمایش می‌دهد و هم‌چنین امکان تنظیم و کنترل آن‌ها نیز وجود دارد.

خرید میکسر هموژنایزر تحت خلا

به منظور انجام سفارش و خرید دستگاه میکسر هموژنایزر تحت خلا، با کیفیت بالا و قیمت مناسب، می‌توانید با کارشناسان شرکت مخازن ماشین وزین در ارتباط باشید و دریافت مشاوره نمایید.

لطفا امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *