مخزن استیل یکی از اساسی ترین نیاز ها در صنایع مختلف است و این مخزن استیل ۲۰۰ لیتری برای شرکت صنایع غذایی به منظور نگهداری مواد اولیه نوشیدنی‌ها مورد استفاده قرار گرفته است. مخازن استیل اغلب به دلیل مقاومت بالا در برابر فشار و حرارت، مقاومت در برابر خوردگی و بهره‌وری بالا مورد استفاده قرارادامه مطلب

مخزن استیل یکی از اساسی ترین نیاز ها در صنایع مختلف است و این مخزن استیل ۲۰۰ لیتری برای شرکت صنایع غذایی به منظور نگهداری مواد اولیه نوشیدنی‌ها مورد استفاده قرار گرفته است.

مخازن استیل اغلب به دلیل مقاومت بالا در برابر فشار و حرارت، مقاومت در برابر خوردگی و بهره‌وری بالا مورد استفاده قرار می‌گیرند. آنها می‌توانند در صنایع مختلف از جمله صنایع شیمیایی، داروسازی، غذایی، نفت و گاز، آب و فاضلاب و صنایع دیگر استفاده شوند.

شرکت مخازن ماشین وزین تولید کننده تخصصی انواع مخزن استیل ۲۰۰ لیتری می‌باشد. برای دریافت اطلاعات و مشاوره پیش از خرید با کارشناسان واحد فروش ارتباط بگیرید.

خرید مخزن استیل

مخزن استیل ۲۰۰ لیتری

مخزن استیل ۲۰۰ لیتری یک مخزن با ظرفیت ۲۰۰ لیتر است که از جنس استیل ساخته شده است. این نوع مخازن استیل عموماً برای ذخیره سازی و نگهداری مایعات و مواد شیمیایی استفاده می‌شود. ظرفیت ۲۰۰ لیتر این مخزن به شما امکان می‌دهد تا حجم بزرگی از مایعات را در آن ذخیره کنید.

مشخصات مخزن استیل ۲۰۰ لیتری

مشخصات مخزن استیل ۲۰۰ لیتری می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

  • ظرفیت: ۲۰۰ لیتر
  • جنس: استیل (معمولاً استیل ضد زنگ مانند استیل آستنیتیک یا استیل آستنیتیک دوفازی)
  • ابعاد: می‌تواند متغیر باشد اما عموماً قطر بدنه مخزن حدود ۶۰ تا ۷۰ سانتیمتر و ارتفاع آن حدود ۱۰۰ تا ۱۲۰ سانتیمتر است. این مشخصات ممکن است بر اساس طراحی و سفارش شما تغییر کند.
  • شکل: معمولاً مخازن استیل استوانه‌ای هستند با درب بالایی یا درب پایینی برای دسترسی آسان به محتوای داخل مخزن.
  • ویژگی‌های اضافی: برخی از مخازن استیل می‌توانند دارای ویژگی‌های اضافی مانند شیرهای خروجی، شیرهای تخلیه، سیستم‌های حمل و نقل (مانند چرخ‌ها یا دستگیره‌ها) و دیگر لوازم جانبی باشند.

انواع مخزن استیل ۲۰۰ لیتری

مخزن استیل,مخزن استیل 3000 لیتری

مخازن استیل می‌توانند به دو نوع عمودی و افقی تقسیم شوند:

  • مخازن عمودی: در این نوع مخازن، بدنه مخزن بصورت استوانه‌ای عمودی ساخته می‌شود. درب ورودی و خروجی معمولاً در بالای مخزن قرار دارند. مخازن عمودی برای ذخیره سازی مایعاتی که نیاز به تخلیه گرانروی دارند، مانند مواد شیمیایی، نفت، آب و غیره استفاده می‌شوند. این نوع مخازن برای صرفه‌جویی در فضا مناسب هستند و معمولاً بر روی ستون‌های پشتیبان قرار می‌گیرند.

 

  • مخازن افقی: در این نوع مخازن، بدنه مخزن بصورت استوانه‌ای افقی ساخته می‌شود. درب ورودی و خروجی معمولاً در یکی از سرهای مخزن قرار دارند. مخازن افقی برای ذخیره سازی مایعاتی که نیاز به تخلیه آسان دارند، مانند آب، روغن، غذا و غیره استفاده می‌شوند. این نوع مخازن بر روی پایه‌ها یا ریل‌ها قرار می‌گیرند و به دلیل شکل افقی خود به صورت مناسبی در فضاهای افقی قرار می‌گیرند.

قیمت مخزن استیل ۲۰۰ لیتری

با توجه به نرخ نوسانات ارز قیمت ها همیشه دچار تنش هایی می‌شوند به همین دلیل برای اطلاع از آخرین قیمت مخزن استیل ۲۰۰ لیتری می‌توانید به سایت وزین مراجعه کنید.

چرا مخزن استیل ۲۰۰ لیتری را از شرکت مخازن ماشین وزین تهیه کنیم؟

مخزن استیل

شرکت مخازن وزین با ارائه محصولات با کیفیت بالا و همچنین قیمت های منصفانه و رقابتی توانسته است که دامنه مشتریان خود را گسترده کند. شما برای این که بتوانید به محصولات با کیفیتی دسترسی پیدا کنید و همچنین خدمات پس از فروش و ضمانت نامه معتبری را دریافت کنید بهتر است که مخزن ۲۰۰ لیتری خود را از شرکت مخازن ماشین وزین تهیه کنید.