تانکر گازوئیل ۶۰۰۰ لیتری یکی از بهترین و مناسب‌ترین گزینه‌ها برای ذخیره و نگهداری گازوئیل می‌باشد و از محصولات پرطرفدار شرکت مخازن ماشین وزین است. تانکر گازوئیل درواقع یک نوع مخزن سوخت است که برای نگهداری انواع سوخت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. لازم است هنگام انتخاب و خرید هر یک از انواع مخزن استیل همچونادامه مطلب

تانکر گازوئیل ۶۰۰۰ لیتری یکی از بهترین و مناسب‌ترین گزینه‌ها برای ذخیره و نگهداری گازوئیل می‌باشد و از محصولات پرطرفدار شرکت مخازن ماشین وزین است. تانکر گازوئیل درواقع یک نوع مخزن سوخت است که برای نگهداری انواع سوخت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. لازم است هنگام انتخاب و خرید هر یک از انواع مخزن استیل همچون تانکر گازوئیل به مواردی همچون ابعاد، ظرفیت، اندازه، جنس مخزن و.. توجه داشته باشید. شما می‌توانید برای انتخاب صحیح و به صرفه از مشاوره قبل از خرید رایگان کارشناسان شرکت برخوردار گردید. شایان ذکر است که کلیه مخازن در ابعاد مدنظر مشتری و به صورت سفارشی قابلیت تولید دارد.

خرید مخزن استیل

مشخصات تانکر گازوئیل ۶۰۰۰ لیتری

ظرفیت : ۶۰۰۰ لیتر

ضخامت ورق : ۴ میلیمتر

وزن : ۷۲۰ کیلوگرم

ابعاد : ۳۰۰ * ۱۶۰

کاربرد تانکر گازوئیل ۶۰۰۰ لیتری

تانکر گازوئیل ۶۰۰۰ لیتری برای ذخیره سازی و نگهداری انواع سیالات و سوخت‌ها در مناطق مسکونی، ساختمان‌ها، برج‌ها، هتل‌ها، کارخانجات، دانشگاه‌ها و.. مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این محصول کاربرد بسیاری در زمینه ذخیره سازی انواع سیالات و سوخت‌ها دارد بدون اینکه آسیبی به آن وارد شود و یا اینکه تغییری در ماهیت، بو و یا رنگ آن ایجاد گردد.

مخزن استیل

مزایای تانکر گازوئیل ۶۰۰۰ لیتری

  1. مواد اعم از سیالات و سوخت را در طولانی مدت ذخیره سازی می‌کند.
  2. قیمت مقرون به صرفه‌ای دارد.
  3. قابلیت تنوع طرح و رنگ در زمان ساخت را دارد.
  4. امکان طراحی در شکل و حالت مدنظر مشتری فراهم است.
  5. تانکر ضد زنگ است.
  6. در برابر سرما، گرما، انواع اجسام سخت، مقاومت دارد.